ענת פרידמן היא מעצבת אופנה ירושלמית, בוגרת המחלקה לצורפות ואופנה ב"בצלאל" (2010), מעצבת בגדי נשים תחת המותג "Anat Friedman".

 

ענת מעצבת בגדים בסגנון קלאסי עם טוויסט. היא שמה דגש רב על לבוש נוח ופונקציונאלי בעת ובעונה אחת. בגדים קלאסיים, ויחד עם זאת קלילים וייחודיים. כאלה שניתן ללבוש ביום ולהמשיך איתם לערב.

 

באג'נדה שלה, ענת מתייחסת לנוחות כמילת מפתח המכתיבה את סוג הבד והגזרה. בנוסף, דואגת לכך שלקוחותיה ירגישו מיוחדות בבגד שהיא מעצבת עבורן וכן שייחודיות זו תהיה מעודנת ומתוחכמת, כך שלא תהיה כנטע זר ברחוב הישראלי.

השילוב הזה, בין הישראלי היומיומי המעשי, לקלאסי השמרני, מייצר את האיזון העדין המושך אליו קהל לקוחות של נשים בכל הגילאים ומכל השכבות.

 

משחקי הצבע, הנפח והאוריינטציה הגרפית-אדריכלית משהו, מגיעים ככל הנראה מאהבתה של ענת לתחום הרישום והציור.

אחרי שנים של לימודים בנושא (ביניהם לימודים בסדנא לציור ורישום של ישראל הירשברג), ענת החליטה שהיא רוצה לעסוק בתחום בו אהבתה לנושא תבוא לידי ביטוי והיא תוכל ליישם את הידע שרכשה עם השנים, גם אם פירוש הדבר להתרחק מעט מ"אזור הנוחות" שלה.

כך קרה שלמרות שלא היה לה ידע מוקדם בתחום האופנה, הגיעה למבחנים ב"בצלאל" עם תיק עבודות שעיקרו ציורים ורישומים. המעבר מלצייר גוף להלבשת גוף נראה לה טבעי והרגיש נכון.

 

עד היום חלק מאד חשוב בתהליך העבודה שלה הוא איור ורישום - לא רק של הבגד עצמו, אלא גם של הדמות הלובשת אותו. נראה כי הדבר הפך לסימן ההיכר של המותג וניתן למצוא את האיורים בין היתר על הגלויות, השקיות, התמונות שתלויות ממוסגרות בחנות וכן על ספרי סקיצה למכירה במהדורה מוגבלת.

בחנות המותג והסטודיו הממוקמים במדרחוב בצלאל בירושלים ניתן למצוא גם את עיצוביו של בעלה, יצחק אבקסיס לו שייך המותג "abeca", גם הוא בוגר בצלאל. שני המותגים, שלה ושלו, נמצאים זה לצד זה ומשלימים אחד את השנייה תחת קורת גג אחת.

בצלאל 6, ירושלים

א'- ה'  10:00-19:00

שישי 9:30-14:30 

02-5336946

anatfriedman7@gmail.com

קנייה בטוחה 

החלפות והחזרות חינם 

מעוצב ומיוצר בארץ  

ענת פרידמן.jpeg

מועדון הלקוחות שלנו

הצטרפי וקבלי מאיתנו 10% הנחה לקנייה הראשונה באתר

וגם...נעדכן אותך על מבצעים ופריטים חדשים

צרי קשר

טלפון: 02-533-6946

מייל: anatfriedman7@gmail.com

את יכולה להתייעץ איתנו גם בוואטסאפ

עקבי אחרינו​​

  • Facebook
  • Instagram

משלוחים

ביטולים והחזרות

מדיניות משלוחים

משלוחים חינם לכל הארץ

החנות

החנות והסטודיו  ממוקמים במדרחוב בצלאל בירושלים. 
ישנו חניון גדול ונח ליד החנות- שימו בווייז "חניון מנורה" 
נשמח לראותכן!

בצלאל 6, ירושלים

ימים א'-ה' 10:00-18:00

ימי שישי 9:30-14:30

דפי האתר

בנייה ותחזוק אתר: Nexteam

© 2020 - כל הזכויות שמורות לענת פרידמן